SZELKI (UPRZĘŻE)

Solidne i wygodne szelki bezpieczeństwa oferowane przez naszą  firmę to niezbędny element pracy na wysokościach czy w ratownictwie. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, użytkownik ma pełną swobodę ruchów, będąc jednocześnie odpowiednio chronionym przed upadkiem z dużej wysokości. Wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, stanowiąc niezawodny element ochrony użytkownika. Szelki bezpieczeństwa wyposażone są w solidne klamry zaczepowe oraz w regulowane pasy na klatkę piersiową i uda. Przekazujemy w Państwa ręce trwałe produkty wykonane z nowoczesnych materiałów, takich jak poliamid, poliester i stal. To gwarancja bezpieczeństwa i pewności w każdej sytuacji.

LINKI Z AMORTYZATOREM

Oferujemy Państwu profesjonalne linki bezpieczeństwa o uniwersalnym zastosowaniu. Wyróżniają się ogromną wytrzymałością oraz solidnym wykonaniem. Dbamy o to, aby zagwarantować Państwu najlepszą ochronę podczas pracy na wysokości. Dzięki możliwości regulowania długości możliwe jest wykonywanie swoich obowiązków w komfortowych warunkach. Zapewniamy, że oferowane przez nas linki bezpieczeństwa świetnie współpracują z amortyzatorami oraz zestawami asekuracyjnymi. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy której najważniejszą misją jest zapewnienie użytkownikom pełnej ochrony przed upadkiem.

URZĄDZENIA SAMOHAMOWNE

profesjonalne urządzenia samohamowne, które przeznaczone są do wykonywania prac wymagających dalekiego przemieszczania się w stosunku do punktu zaczepienia. Są to elementy, które skutecznie chronią użytkowników przed upadkiem ze znacznej wysokości. Mogą być Państwo pewni ich wytrzymałości i niezawodności, gdyż posiadają one certyfikat CE oraz są zgodne z normą EN 360. Te cechy sprawiają, że dostępne w naszej ofercie urządzenia samohamowne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy swoją pracę wykonują w często ekstremalnych warunkach. Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej naszym produktom.

STATYWY BEZPIECZEŃSTWA

Każdy profesjonalny trójnóg znajdujący się w ofercie to gwarancja bezpieczeństwa dla wszystkich osób wykonujących prace na pewnej głębokości, np. prace kanalizacyjne. Statyw bezpieczeństwa dzięki swojej solidnej, stalowej konstrukcji, a także bardzo dużej wytrzymałości na obciążenie, jest w stanie zapewnić pracownikowi najwyższy komfort użytkowania. Jest to niezwykle funkcjonalna konstrukcja wyposażona w specjalne otwory i blokady sprawiające, że trójnóg jest stabilny oraz prosty w eksploatacji. Jeśli szukają Państwo najlepszej ochrony przed upadkiem z wysokości warto jest wyposażyć się w statyw bezpieczeństwa, pewnością będą Państwo usatysfakcjonowani wszelkimi parametrami.