MASKI PEŁNOTWARZOWE

Niezależnie, czy w przemyśle chemicznym, metalowym, samochodowym, stoczniowym, usługach wodociągowych czy usuwaniu odpadów oferowane maski pełnotwarzowe są właściwym wyborem w środowiskach, w których nie tylko wymagana jest większa ochrona dróg oddechowych, ale również dobra widoczność.

PÓŁMASKI

Właściwy wybór, dla wszystkich wymagających niedrogiej i wygodnej ochrony dróg oddechowych. Specjalna konstrukcja maski w okolicach nosa zapewnia brak przecieków i doskonale się nadaje do stosowania z okularami ochronnymi, półmaski występują w wersji jednofiltrowej i dwufiltrowej.

MASKI PRZECIWPYŁOWE

Spokojny oddech, gwarancja bezpieczeństwa czyni oddychanie łatwym i wygodnym. Oferowane maski  doskonale łączą niski opór oddychania z wysoką wydajnością w jednej masce, natomiast zawór zamontowany w masce skutecznie uwalnia wilgoć i ciepło wydychanego powietrza poza maskę. Dzięki temu użytkownik może swobodnie oddychać i zachować pełny spokój.

FILTRY I FILTROPOCHŁANIACZE

Od dziesięcioleci oferowane filtry ochrony dróg oddechowych są synonimem doświadczenia i bezpieczeństwa niezależnie od gałęzi przemysłu, znalazły one uznanie w przemyśle chemicznym, samochodowym, w stoczniach, metalurgii i utylizacji. Filtry te oczyszczają powietrze oddechowe z zanieczyszczeń w sposób niekosztowny i efektywny.